Skip to content

تارانوش

5/5

تارانوش

این مجموعه از سال 1378 توسط مدیران شرکت شروع به کار نمود و فعالیت اصلی خود را در منطقه آذربایجان به جهت ترکیب عالی شرایط آب و هوایی و خاک در تولید انواع میوه جات منحصر به فرد، در نزدیکی مرز اروپا بنا نهاد و با گذشت زمان و بنا به انتظارات واحتياجات بازار از سال 1391 با تأسیس شرکت تارانوش آریا فعالیت خود را در زمینه کنسانتره و پوره میوه جات قوت بخشید. 

محصولاتی که از طریق این شرکت به بازار های داخلی و خارجی عرضه می گردد عمدتا به پنج دسته تقسیم می شوند:
1)انواع کنسانتره (آب تغلیظ شده) میوه جات
2)انواع پوره میوه، سبزی و صیفی جات
3)انواع آروما (اسانس طبیعی) میوه و صیفی جات
4) انواع دایس و پر ک میوه جات
5)انواع اسانس میوه
همگام با افزایش و تحول جهانی، شرکت تارانوش آریا به عنوان جدیدترین و در عین حال پر سابقه ترین تولید کننده و عرضه کننده انواع پوره و کنسانتره میوه، سبزی و صیفی جات بر مبنای تولید هرچه بهتر فراورده های محصولات باغی توسط کارخانجات مجهز به خطوط تولید کنسانتره و پوره طراحی و راه اندازی گردید. 

این شرکت سعی بر آن نمود تا با بهره گیری از متخصصین کار آمد بتواند با تولید محصولاتی با کیفیت و خلوص بالا در پیشرفت سلامت جامعه گام بردارد. در این راستا اقدام به تولید و فروش انواع کنسانتره، پوره، آروما و دایس میوه ، سبزی و صیفی جات با برند تارا نموده است که با توجه به کیفیت و خلوص در اندک زمان مورد استقبال تجار و تولید کنندگان واقع گردید. 

ما میدانیم که مشتریان و مصرف کنندگان این محصولات به دو عامل کیفیت و قیمت تمام شده، بیشترین توجه را دارند. از این رو با داشتن تجارب و سوابق طولانی در این صنعت ، تلاش نموده ایم با رعایت استاندارد های جهانی حضور خود را در بین کارخانجات و شرکت های داخلی و خارجی به موفق ترین شکل گسترش دهیم . امروزه شرکت تارانوش آریا با عرضه بیش از 50 نوع محصول توانسته به عنوان جامعترین و کاملترین شرکت تولیدی جایگاه مناسبی بین کارخانجات بدست آورد. 

شرکت تارانوش آریا خود را متعهد می داند تا تمامی تلاش های لازم را در جهت تولید و عرضه با کیفیت ترین محصولات به کار گیرد. توجه به ارزش متعالی، نوآوری، استفاده از توانمندی کارکنان و مدیریت کیفیت سبب گردید تا تارانوش به عنوان پیشتاز در صنعت کنسانتره و پوره مطرح گردد.

دسته بندی ها:

کلمات کلیدی:

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است


ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مکان های مشابه

ارومیه، بلوار فرودگاه، روبروی دانشگاه آزاد
ارومیه، خیابان مطهری، نرسیده به تقاطع مدنی
ارومیه، خیابان دانشکده شهید بهشتی، ۱۰۰متر پایین تر از تورک مال
بعد از روگذر امام علی، نرسیده به درستکار، پلاک ۴۰۶